Yurdunuzda internet bağlantısı var mı?

Yurdumuzda her odada internet bağlantısı kablolu ve kablosuz olarak sağlanmaktadır. Özellikle daha sağlıklı olduğu için her odaya kablolu internet bağlantısı çekilmiştir.

Yurdunuzda güvenlik seviyesi ne durumdadır?

Yurdun çeşitli yerlerine yerleştirilmiş kameralarla 24 saat güvenli olarak izlenmekte ve herhangi bir olumsuzluk karşısında anında müdahale edilebilmektedir. Ayrıca yurdumuza giriş ve çıkışlarsa kartlı giriş sistemi vardır. yurdumuzda kalan öğrencilerin dışında yurda giriş yapılamamaktadır. gece de yurdumuzda güvenlikten sorumlu bir personel sabaha kadar nöbet tutmaktadır.

Yurtta hangi saatlerde sıcak su vardır?

Yurdumuzda devamlı olarak çalışan bir kalorifer tesisatı mevcuttur.dolayısıyla öğrencilerin kullanabileceği sıcak su buna bağlı olarak 24 saat verilmektedir.

Yurdunuzda ısıtma ne şekilde sağlanmaktadır?

Yurdumuz merkezi sistemle ısıtılmaktadır. camlarımız yalıtımlı cam olup kış döneminde odalarımızda ısıyla ilgili en ufak bir probllem olmamaktadır.

Yurt şehir merkezine ne kadar uzaklıktadır?

Yurdumuz şehrin tam merkezindedir. öğrencilerimizin ihtiyaçları karşılayabilecek tüm iş yerlerine komşudur.

Otobüs duraklarına mesafe ne kadardır?

Yurdumuz şehrin tam merkezinde olduğu için ulaşımda herhangi bir sıkıntı yaşanılmamaktadır. kampüse güzergahında çalışan farklı dolmuş hatlarına sadece 1 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ayrıca belediye otobüsleri de hemen yurdumuzun ön kısmından kalkmaktadır, belediyeden temin edilen kart54 sayesinde ekonomik şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

Yurdunuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı mıdır?

Yurdumuz açıldığı tarihten itibaren milli eğitim bakanlığının getirmiş olduğu standartlara uygun şekilde çalışmaktadır. Ayrıca yine Milli Eğitim Bakanlığının Aakarya genelinde yapmış olduğu denetimlerden de başarıyla çıkmasını bilmiştir.

Yurdunuzda ders çalışma imkanları nelerdir?

Yurdumuzda her odada öğrencilerimizin rahatlıkla ders çalışabilmesi için masalar mevcuttur. bunun yanında ortak kullanılan bir etüt salonumuzda vardır.

Yıl içinde yurtta ne gibi aktiviteler yapılmaktadır?

Yılın değişik dönemlerinde öğrencilere yönelik çeşitli aktiviteler yapılmaktadır. Tanışma günü, çiğ köfte partileri, şiir günleri, piknik gezileri ve sadece yurdumuzda düzenlenen yurt olimpiyatları yapılmaktadır. Bunlar yapılan aktivitelerden sadece bir kaçıdır. sadece bir kaçıdır.

Zengin Sabah Kahvaltısı

ve

Akşam Yemeği Çeşitleri

Şehrin tam Merkezinde, Kampüs araçlarına 1 dakikalık mesafede

Konforlu Odalarımız Rahat Çalışma Ortamı Sizleri Bekliyor

Sınırsız İnternet

Yemek Hizmeti

Şehir Merkezi

Özel İç Tasarım

7/24 Güvenlik

24 Saat Aktif Güvenlik Kameraları ve Kartlı Giriş Sistemi

Tüm Odalarımızda

Sınırsız İNTERNET imkanı 

Erken Kayıtlar Başladı...

Yerleştirme Sonuçları açıklandı

Mezunlarımıza Başarılar Dileriz

Sınırsız internet

 

Satranç, Masa Tenisi

Temizlik

Kahvaltı ve Akşam yemeği

Kafeterya & Kantin

Tam Merkezi konum

Çamaşır yıkama odası

Haberler

Hizmetler

İletişim

Odalarımız

Hakkımızda

Adres: Semerciler Mh. Hal Caddesi No:26

 

Adapazarı / SAKARYA / TURKEY

Tel: 0537 890 01 48 - 0532 352 41 93

E-mail: info@sakaryaogrenciyurdu.net

erkek öğrenci yurtları sakarya erkek öğrenci yurtları sakarya erkek öğrenci yurdu sakarya erkek öğrenci yurtları fiyatı sakarya erkek öğrenci yurdu fiyatı sakarya erkek öğrenci yurtları fiyatları sakarya erkek öğrenci yurdu fiyatları adapazarı erkek öğrenci yurtları fiyatları adapazarı erkek öğrenci yurtları adapazarı erkek öğrenci yurdu adapazarı erkek öğrenci yurtları fiyatı adapazarı erkek öğrenci yurdu fiyatı sakarya erkek öğrenci yurtları adapazarı erkek yurdu fiyatları sakarya yurt

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2023 by Closet Confidential. Proudly created with Wix.com